BMW un citu auto cienītāji, sarosās!

BMW un citu auto cienītāji, sarosās!

Ja būtu jāpasaka, kuras jomas piedāvājumi visvairāk sastopami sludinājumu portālos, nebūtu daudz jādomā. Tiem, kas ar to ikdienā nesastopas, iespējams, būtu grūtāk uzminēt, kas ir šī joma, taču tie, kas kaut reizi ir ieskatījušies sludinājumu portālu transporta sadaļā, noteikti piekritīs, ka tajā pieejams lielākais piedāvājumu skaits. 

Ko šajās kategorijās var atrast? Pirmkārt, var iegādāties un mainīt vieglos auto – BMW, Audi, Ford, Opel un daudzus citus. Tāpat šeit var iegādāties un mainīt arī kravas automašīnas. Tiem, kurus interesē remonts, šajā sludinājumu kategorijā parasti atrod milzīgu daudzveidību ar piedāvājumiem, kuri sniedz iespēju iegādāties dažādas rezerves daļas. Kā zināms, liela daļa Latvijas iedzīvotāji arī izmanto šo iespēju.  

Transporta sadaļā atrodami arī velosipēdi, transporta nomas iespējas, helikopteri, lidmašīnas un dažādi citi, netradicionāli transportlīdzekļi, dažādas eļļas, pekabes, treileri un daudz kas cits.  

Ja mēs ieskatāmies vieglo automašīnu sludinājumu kategorijā, tajā spēkrati ir sarindoti pēc to markām. Kā jums šķiet, kuras Latvijā ir iecienītākās auto markas? Pateiksim priekšā – tie ir VolkswagenBMW un Audi. Šie trīs zīmoli visbiežāk parādās sludinājumos.  

Jauna pieeja sludinājumiem 

Ja arī tu kaut reizi esi izmantojis/izmantojusi kādu Latvijas sludinājumu portālu, iespējams, tev ir nācies redzēt to, cik novecojuši, neparocīgi un grūti saprotami tie ir. Piedāvājumus ir grūti pārskatīt, arī filtrēšanas sistēma nav gluži tāda, kā gribētos. Turklāt nav skaidrs, cik uzticams ir pārdevējs, kas ievietojis sludinājumu.  

Lai izlabotu visas šīs kļūdas un neskaidrības, beidzot Latvijā gaismu ir ieraudzījis jauns sludinājumu portāls – Dalder.lv, kas pieteicis konkurenci visām tām vietnēm, kas savā piedāvājumā ir iestagnējušas un nespēj sekot līdzi mūsdienu interneta lietotāja vajadzībām.  

Dalder.lv saviem lietotājiem piedāvā pilnīgi jaunu un svaigu sludinājumu platformu, kur varēsi ne tikai apskatīt sludinājumus par BMW rezerves daļām un Audi nomas iespējām, bet arī pirkt un pārdot dažādas citas preces un pakalpojumus, meklēt darbu, iepazīties un uzzināt veidus, kā izdevīgāk iepirkties, izmantojot kuponu sistēmu. 

Šajā sludinājumu portālā katrs lietotājs izveido savu profilu, kas vienlaikus ir arī viņa mājas lapa, kurā citi cilvēki var izlasīt informāciju par viņu. Lai iepirkšanās un pārdošana būtu droša, portāls nodrošinās lietotāju reitingu sistēmu, kā arī iespēju novērtēt preces, lai citi cilvēki zinātu, vai ir vērts iepirkties pie konkrētā lietotāja.  

Vai arī tev ir apnikuši garlaicīgie un “apsūnojušie” sludinājumu portāli Latvijā? Gribi iegādāties BMW, Audi vai kādu citu mašīnu viegli un ērti? Izmēģini ko jaunu un svaigu – Dalder.lv!