Autoskola Jēkabpilī – kā atrast labāko?

Autoskola Jēkabpilī – kā atrast labāko?

Laika posms, kad jādomā par vadītāja apliecības saņemšanu, parasti ir uztraukuma pilns, jo jāpieņem ļoti svarīgs lēmums- kuru auto skolu izvēlēties. Pašlaik ļoti daudz auto skolu izmanto jēdzienu “modernākā auto skola. Bet ko tas īsti nozīmē? Interpretācijas par šo tēmu ir dažādas, bet ar to jāsaprot ne tikai modernu mājas lapu, jaunākās automašīnas vai stilīgākās mēbeles mācību klasē. 

Moderna auto skola patiesībā sākas ar attieksmi – pret topošajiem vadītājiem, apmācības procesu kā tādu, attieksmi pret instruktoriem un pasniedzējiem. Modernas mācību iestādes ir soli virs Latvijas vidējiem rādītājiem, jo vairāk vēlas līdzināties universitātēm un pasniegt braukšanas apmācību jau pavisam citā līmenī un kvalitātē. Bet kā šādu auto skolu atrast, īpaši ja nepieciešam autoskola Jēkabpilī? 

Latvijā pieejamas vairāk kā 200 auto skolas 

Latvijā ir vairāk kā 200 mācību iestādes, kas piedāvā vienu un to pašu pakalpojumu – saņemt vadītāja apliecību. Bet cik ilgā laikā un kādā kvalitātē? Virkne detaļu, kas būtiski var ietekmēt gan mācību procesa kvalitāti, gan ātrumu, ietekmē jaunā vadītāja lēmumuArī autoskolas Jēkabpilī pieejamas plašā klāstā, tomēr jāpārliecinās, vai to kvalitāte atbilst tirgus tendencēm un vai izdevīgāk ilgtermiņā būtu doties uz kādu citu pilsētu, kurā pieejama modernāka auto skola. Labākā iespējamā izvēlē Jēkabpilī ir auto moto skola Presto!  

Mācībām jānorit ātri, viegli un ērti  

Dzīvojāt reģionu pilsētās, viens no būtiskākajiem kritērijiem, kā izvēlēties labāko un piemērotāko mācību iestādi, ir atsauksmes no draugiem, paziņām. Pirms izvēles izdarīšanas, noteikti vēlams izlasīt arī atsauksmes internetā un jāpārbauda, vai auto skolai ir konti sociālajos tīklos un moderna mājaslapa.  Šīs lietas var daudz pastāstīt par skolas iekšējo kultūru un to, vai tiek sekots līdzi tās audzēkņu aktualitātēm un dzīves stilam. Presto lepojas ar digitālajām novitātēm un mūsdienīgo pieeju.  

Autoskolai Jēkabpilī jāpiedāvā ērtas mācības izdevīgā laikā rīta, dienas vai vakara grupāsJa jāstrādā maiņu darbu vai jāmācās vakara grupās, mācību iestāde noteikti var piedāvāt izvēles iespējas, lai mācību vai darba gaitas nav jāpakārto. Mācību procesam ir jābūt vieglam arī tiem, kam tehniskās lietas jāizskaidro vairākkārt.  

Kāpēc izvēlēties autoskolu Presto?  

Pirmkārt, tā ir iespēja saņemt kvalitatīvu un progresīvu uz pieredzes balstītu gan praktiskās, gan teorētiskās iemaņa. Nemazāk svarīgi ir tas, ka:  

  • Autos skola Presto rūpējas par saviem uzticamākajiem klientiem, piedāvājot 20% atlaidi lojalitātes programmas “Mēs mīlam mūsu klientus” dalībniekiem; 

  • Presto piedāvā 100% garantiju - par pamatotu pretenziju iespējams saņemt atpakaļ naudu; 

  • Auto skola izceļas ar nemitīgu un progresīvu tehnisko izaugsmi arī digitālajā vidē, saprotot auditorijas vajadzības un vēlmes būt uzrunātiem sociālajos tīklos; 

  • Ir iespējams saņemt bezprocentu aizņēmumu B kategorijas apgūšanai;  

  • Izcila un profesionāla komanda, kuras spēku apliecina zemie rotācijas rādītāji.  

Zvanot 27748988, vai rakstot info@presto.lv, iespējams par to pārliecināties!