Zibensaizsardzības sistēmas instalācija pie labākajiem

Zibensaizsardzības sistēmas instalācija pie labākajiem

Ir tikai dabiski domāt par lietām, ko varējām izdarīt citādāk, kā pasargāt sevi labāk vai neatlikt darāmo jau kārtējo reizi, tikai pēc tam, kad jau ir noticis kaut kas slikts. No šādām kļūdām, protams, mācāmies visvairāk, bet gudrāk būtu to darīt no citu neveiksmēm, vai vēl labāk, nepieļaut tādas pavisam. Zibens spēriens var likties ļoti neiespējams, līdz brīdim, kad tas tiešām skars jūs pašus un jūsu mājokli, tādēļ ir vērtīgi iepazīties ar iespējamajām aizsardzības metodēm un novērst nelaimi pirms tā ir notikusi.

Ir divas populārākās un visplašāk izmantotās zibensaizsardzības sistēmas – aktīvā un pasīvā zibensaizsardzība. Abām metodēm ir viens mērķis, t.i. uzņemt zibens spērienu un novadīt to dziļi zemē, kur tas nevar nodarīt nekādus bojājumus. Atšķiras materiāli un uzstādīšanas specifika, tāpēc kopā ar profesionāļiem vajag atrast vispiemērotāko variantu tieši jūsu mājoklim. Zibensaizsardzības sistēmas instalācija ir noderīgs un gana vienkāršs process, ja ar to iepazīstas tuvāk, kā arī zudīs visas šaubas par tā efektivitāti.

Aktīvā zibens aizsardzība

Šo sauc par aktīvo zibensaizsardzības metodi, jo tā burtiski aktīvi piesaista zibens lādiņu, lai pēc tam to novadītu sev vēlamajā vietā. Tādā veidā procentuāli tiek palielināt iespēja, ka zibens neiespers kādā neaizsargātā punktā. Šīs zibensaizsardzības sistēmas plusi - tā ir moderna un ērta, kalpos ilgu laiku, neprasīs ilgu un sarežģītu uzstādīšanu un aizsargās ļoti plašā rādiusā.

Pasīvā zibens aizsardzība

Uzskatāma par klasisko metodi, jo ir senāka, taču joprojām ļoti pieprasīta. Aktīvā veidā nepiesaista zibens lādiņu, taču tādēļ nav uzskatāma par mazāk efektīvu un drošu. Metodes uzstādīšana paredz – uztvērējstieņi un metāla stiepļu siets tiek izvietots uz jumta, gar būves ārpusi tiek uzstādīti novadītāji, kas lādiņu novadīs uz zemējuma kontūru, kas ir ierakts zemē apkārt visai mājai.

Pieredze 1. vietā

Zibensaizsardzība noteikti ir lauciņš, ko nevajadzētu uzņemties paveikt pašam. Daudz drošāk un ērtāk ir uzticēt to zinošiem profesionāļiem, kas pārzina sava amata un metožu sīkumus, tādā veidā esot pārliecinātam, ka ieguldītie līdzekļi noteikti atmaksāsies. Lielisku profesionāļu komandu, kam kabatā ir daudzu gadu pieredze, varat iepazīt SIA AURE-1 uzņēmumā. Droši izpētiet mājaslapu un sarunājiet tikšanos, lai izvērtētu tieši jūsu vajadzības, vienotos par metodi un izmaksām. Mājokļa drošība tomēr nav joka lieta, tādēļ ir vērts nenoslinkot un ieguldīt sevis un sava īpašuma aizsardzībā. Zibensaizsardzības sistēmas - tas ir ieguldījums, kas atmaksāsies un radīs sirdsmieru ikdienas skrējienā.