Vīriešu mēteļi, lielisks garderobes papildinājums un neaizstājams palīgs ziemā

Vīriešu mēteļi, lielisks garderobes papildinājums un neaizstājams palīgs ziemā

Ziema vai pavasaris, vēsa vasaras nakts vai dzestrs rudens rīts, vīrieša eleganci un stalto stāju vislabāk parādīs glauns mētelis, kas, kā šķiet, darināts tieši viņam. Tas ir ne tikai lielisks tēla papildinājums, bet arī iespēja nenosalt vēsākā laikā. Esam pieraduši pie sportiskām dūnu jakām, kas mūs padara nedaudz līdzīgus sniegavīriem, un modeļu un krāsu ir tik daudz, ka tajos varētu pat apmaldīties. Kādam varbūt šķiet, ka vīriešu mēteļi patiesi nav priekš viņa un tas nemaz neglaimo augumam, tomēr varu teikt, ka visticamāk pie vainas ir tas, ka vēl nav atrasts īstais modelis.  

Lai izvēlētos sev atbilstošāko, jāņem vērā vairāki kritēriji - ja tie visi tiks ievēroti un atrasti labākie risinājumi, noteikti izdosies tikt pie izcila mēteļa, kas ne vien piestāvēs augumam un apmierinās klienta prasības, bet arī nezaudēs savu aktualitāti vēl daudzus gadus.  

Svarīgākie kritēriji, kas vienmēr jāņem vērā izvēloties vīriešu mēteli ir siltums, tam ideāli jāpieguļ valkātāja augumam, kā arī jādod savam saimniekam elegance. Tam nav jābūt biezam, tomēr ir jāpilda sava galvenā funkcija - sildīt nēsātāju. Bieži vien plāns vilnas audums dos vairāk siltuma nekā daudz biezāka kokvilna vai džinss. Augumam labāk pieguls mīksti audumi, stingrie var radīt kokainas aprises, kas ne visiem auguma tipiem ir vēlamas. Pat ja tiek izvēlēts moderns piegriezums un kliedzoša krāsa, jāspēj savā apģērba gabalā saglabāt eleganci. Ja audums ir krāšņs un spilgts, modelim jābūt iespējami vienkāršam. Turpretī, ja audums izvēlēts gana lakonisks, modeļa izvēlē var ļauties arī trakākām idejām. Apvienot visu vienā visbiežāk ir kļūda, kas liks izskatīties muļķīgi, nevis eleganti.  

Ja paredzēts iegādāties vissezonas vīriešu mēteli, der atcerēties, ka vislabāk savu uzdevumu pildīs tāds eksemplārs, kura sastāvā ir vismaz 50% vilnas. Tas būs daudz izturīgāks, valkāsies ilgāk un saglabās savu formu arī pēc neskaitāmām ķīmiskās tīrīšanas reizēm. Vienīgi jāatceras, ka vilna nemīl mitrumu un žūst visai ilgi, tāpēc noteikti nedrīkst aizmirst arī par pieskaņotu lietussargu.  

Lai izvēlētos perfekto izmēru, noteikti nedrīkst doties uz pielaikošanu t-kreklā, ja plānots vīriešu mēteli nēsāt ar žaketi un kreklu. Tieši šādam apģērbu komplektam ir jābūt arī piemērīšanas brīdī, jo tas var būt noteicošs kritērijs, lai izvēlētos citu izmēru, kas derēs labāk. Ja audums kādā vietā met krokas, kabatas ir atkārušās vai atloki nerada pareizo siluetu, arī šajā gadījumā tas noteikti nav atbilstoša izmēra vai modeļa.  

Ja senāk vīriešu mēteļi vienmēr sasniedza valkātāja potītes, tad tagad garumi ir variējami. No pavisam īsiem, līdz pat tādiem, kas sasniegs zemi, tomēr populārākais garums vīriešu modē noteikti būs modelis līdz celim vai nedaudz pāri tam. Tas arī ir ērtākais garums ikdienas valkāšanai, turklāt ļaus nezaudēt apģērba sākotnēji iecerēto šarmu.  

Vīriešu mēteļa piedurknēm, atšķirībā no žaketes, noteikti jānosedz krekla aproču pogas. Ja redzams vairāk, piedurknes ir par īsu, ja tās jau sasniedz pirkstu kauliņus, pavisam noteikti pa garu.  

Lai izvēlētos labāko piedāvājumu, apmeklējiet Dalder.lv mājas lapu, kas ne vien piedāvā iegādāties gatavus mēteļus, kas bieži vien neattaisno klienta cerības, bet arī speciāli valkātājam radītus modeļus, kas tiks šūti uz auguma un spēs piepildīt visas klienta vēlmes.  

Saglabājiet siltumu un eleganci pat visaukstākajā laikā, iegādājieties vīriešu mēteli, kas būs kā radīts tieši jums. Tas būs lielisks apģērba papildinājums jebkurā dzīves situācijā. Jūs noteikti nenožēlosiet šo pirkumu, jo tas būs aktuāls vēl daudzu gadu garumā un pat pēc simtās uzvilkšanas reizes nebūs zaudējis savu kvalitāti un apnicis valkātājam.