Sony spēļu konsoles – pārbaudīta vērtība jau gadiem ilgi

Sony spēļu konsoles – pārbaudīta vērtība jau gadiem ilgi

Man bērnības atmiņas saistās tieši ar datorspēlēm, jo kādreiz tā bija ļoti liela ekstra, ko nespēja baudīt gluži kurš katrs, tādēļ spilgti atmiņā palicis ir Playstation jeb Sony spēļu konsole, kas bija ļoti moderns brīvā laika pavadīšanas veids.

Playstation ir visiem labi zināms vārds jeb vismaz kaut kur dzirdēts. Ja ne pašam pieaugušajam, tad nu jaunajai paaudzei, kas neatlaidīgi cenšas savā īpašumā iegūt kādu no Sony konsolēm, gan.

Mācoties pārbaudes darbiem, es ik pa stundai atpūtinu smadzenes, izspēlējot kādu spēlīti telefonā. Taču nesen mani uzrunāja draudzenes brāļa playstation. Izspēlējot spēli Sonic the Hedgehog, atcerējos bērnību un sapratu, ka šī ierīce jāizrok arī no mana skapja. Šāda īsā atslodze varētu būt pat vēl labāka par to, kas telefonā. Mācoties mana redze tuvumā jau tā tiek noslogota. Telefonā notiek tas pats. Taču playstation es varu pievienot televizoram un mana tuvplāna redze varēs uz kādu brīdi atpūsties. 

Playstation atradu, taču tā saucamie džoistiki bija pazuduši. Tie noteikti nevarētu būt dārgi, nodomāju. Jāpameklē kādā interneta veikalā. Uzgāju dalder.lv. Mani uzrunāja mājas lapas nosaukums un dizains. Pastāstīšu sīkāk.

Dalder.lv sludinājumu vietne ar plašu sortimentu

Mājas lapa ir veidota ar mērķi pārdot, popularizēt vai iegādāties sev vēlamo. Dalder.lv piedāvā dažādas Sony spēļu konsoles, kas ir pielāgotas dažādām klientu velmēm, gan cenas ziņā, gan arī modeļu dažādībā. Cenu amplitūda Sony konsolēm sludinājumu portālā ir sākot no 100 EUR līdz par 500 EUR. Vērtīgs produkts, protams, nozīmē augstu kvalitāti, ko noteikti nodrošina Sony spēļu konsoļu ražotāji, izmantojot tikai augstākās izejvielas pakalpojuma ražošanā.

Klasika un nebeidzama izaugsme – Sony spēļu konsole jeb Playstation

Gadiem ejot kompānija ir spējusi pierādīt sevi ar tehnoloģiju attīstību. Sony ir pielāgojusi konsoles mūsdienu paaudzei, kurai ir jau lielākas prasības pret tehnoloģiju kā tas bija pirms vairākiem gadiem. Vispopulārākā Sony konsole ir Playstation 4 PRO, ko iespējams iegādāties arī online vietnēs. 

Visa sākums ir konsole ar iespēju ievietot kaseti, kas palaiž attiecīgo spēli uz televizora ekrāna. Kasetes veids ir ļoti līdzīgs kā tajos laikos bija magnetafoniem. Vadāmās pultis bija pievienotas ar vadu Sony konsolei un milzīgs pelēks bloks visu šo vadīja uz priekšu.

Laikam steidzoties uz priekšu, ražotājs nedrīkstēja ne mirkli snaust. Sony turpināja augt radot jau ar spēļu diskiem vadāmu spēļu konsoli, kas dizainiski bija kā pelēka, matēta kaste ar divām lielām pogām, kas ļāva tajā ielikt disku un palaist spēli.

Arī joprojām Sony spēļu konsole pasaulē ieņem augstu vietu un kotējas ļoti labā pozīcijā ar salīdzinoši ļoti labu pārdoto produktu skaitu. Jaunākais tā veikums ir Playstation 4 PRO, kas ir jau dizainiski glīts un mūsdienīgs. Tam ir bezvadu pultis un iespēja pievienot Kinect kustību sensoru, kas ļauj izjust spēli uz savas ādas un iejusties spēlētāja lomā kā īstā dzīvē.

Lai gan mūsdienu pasaule ķer galvu rokās un kliedz par datorspēļu kaitīgumu jaunajai paaudzei, tā tomēr ir norma, kas paliek arvien populārāka. Nav tik slikti kā visi mālē. Spēles palīdz attīstīt loģisko domāšanu, precizitāti un ir arī lielisks veids kā pavadīt laiku ar ģimeni. Protams, ir jāmāk izvēlēties atbilstoša spēle tam, ko Sony spēļu konsoles māk piedāvāt! Vislabākās, manuprāt, ir tās konsoles, kas piedāvā iespēju arī fiziski kustēties. Sen jau zināms, ka ilgstoša sēdēšana nenāk par labu nevienam. Skaties un uzzini vairāk šajā nostalģiskā raidījuma ''Z parks'' sižetā

Es ticu, ka ne visi cilvēki zina, kas ir laba paškontrole. Man šķiet, ka man tāda piemīt, jo nekad nav tā bijis, ka, spēlējot kompjūterspēles vai Candy Crush telefonā, es neredzētu to robežu, kad pārtraukt. Tas nekad nav traucējis manām mācībām vai citām dzīves prioritātēm. Kā to iemācīt tiem, kas kompjūterspēlēs aizmirstas un var pie tām nosēdēt kaut 4, 5 stundas? Es nezinu. Varbūt ir jāparāda konkrētas sekas. Ja ģimenē aug puisis, kam veidojas šāda atkarība, domāju, ka viņš vienkārši jāradina pie atbildības. Ja jaunais cilvēks atsakās pārtraukt spēlēt, ar viņu jāmēģina izrunāties vai vienkārši jāatņem ierīce. Vai varbūt ir vēl kāds variants? Gaidīšu komentārus!