Sludinājumu serveris ss.com

Sludinājumu serveris ss.com

Kuru no sludinājumu portāliem izvēlētos lietotājs, ja ir izvēle starp sludinājumu portālu, kas palīdz ikdienā, ir ērts lietošanā un funkcionalitātē, vai novecojušu, vecmodīgu un nepārskatāmu portālu, kurā par sludinājumiem jāmaksā… Mūsdienu tehnoloģiskie sasniegumi un straujais dzīves ritms neatļauj ilgi “gulēt uz veciem lauriem”, tāpēc vecais ss arī jaunajā ss.com sāk izskatīties bēdīgi. Iemesls ir arī jauns sludinājumu portāls dalder.lv, kam ilgtermiņā redzams milzu potenciāls. Kāpēc? Jo tā veidotāji domā par saviem klientiem. Protams, ss neskatoties uz skandāliem ar VID ir populārākais šāda tipa portāls Latvijā, taču cik ilgi? 

Dalder.lv – jauns un inovatīvs sludinājumu portāls  

Sludinājumu serveris ss.com ir tehniski un vizuāli būtiski atpalicis. Viens no lielākajiem ss trūkumiem ir filtra neesamība. Tas nozīmē, ka meklējot informāciju par dīvāniem Jelgavā, lietotājam būs gribot negribot jāskatās pilnīgi visi sludinājumi, kuros pārdevēji pārdod dīvānus- arī Rēzeknē un Liepājā. Tā ir ārkārtīgi neērta funkcija, kuru dalder.lv ir izveidojis un uzskata par pamatnepieciešamību.  

Otrs trūkums ir tiešsaistes komunikācija ar pārdevēju, lai online noskaidrotu visus interesējušos jautājumus un pārliecinātos par pārdevēja godaprātu. Šo lielisko iespēju piedāvā dalder.lv, kas ir lieliska vieta, kur izlasīt atsauksmes un uzzināt par citu lietotāju pieredzi ar konkrēto pārdevēju. Ss.com pašreizējā komunikācija ar pārdevēju ir tikai telefoniska vai izmantojot e-pastu. Tikpat nozīmīgs rīks ir sava profila izveide, kas kalpo arī kā mājas lapa.  

Atgriezeniskā saite ir vitāli svarīga  

Patērētāju tiesību aizsardzības centrā pēdējo gadu laikā ļoti palielinājies sūdzību skaits par ss darbību un jo īpaši komunikācijas trūkumu. Tas bija arī viens no kliedzošākajiem skandāliem SS un VID nesaprašanās laikā. Klienti sūdzējušies par dažādām problēmām saistībā ar ss.com izmantošanu, jo portāls dzēš klientu izvietotos sludinājumus, par kuriem ir samaksāta nauda. 

Tāpat nereti neatbild uz klientu vēstulēm un telefona zvaniem, kad lietotāji mēģina noskaidrot, kādi ir viņu sludinājumu dzēšanas iemesli. Sekojošo daudzi iemaksā depozītu, bet pēc sludinājuma bloķēšanas ss neatdodot atlikumu. Tas tikai vēlreiz un vēlreiz apliecina, ka uzņēmums nedomā par saviem klientiem, noārdot lojalitāti un nesniedzot atgriezenisko saiti.  

Sludinājumu maksa ir neadekvāta  

Ja agrāk ss.com varēja lepoties ar bezmaksas sludinājumu publicēšanu, tad pēc 2016. gada nogales tā lietotāji ļoti negatīvi uzņēma ziņu par sludinājumu maksas sadārdzināšanos vairākās kategorijās, tai skaitā transporta un nekustamo īpašumu sadaļā. Ja iepriekš par 45000 eur vērtu dzīvokli bija jāmaksā komisija 1.47 eur, tad pašlaik tei ir jau 3.50 eur. Savukārt, par 250 000 eur vērtu īpašumu jāmaksā jau 15 eurDalder sludinājumu ievietošana ir bez maksas.