Nosaldē taukus ar CoolSculpting Latvijā

Nosaldē taukus ar CoolSculpting Latvijā

Lai saglabātu savu tievo vidukli un izcilo figūru, francūzietes pat aukstākajās ziemās nenoliek malā svārkus, jo kā viņas pašas saka, skaistā kleitā nosalt nav iespējams, tomēr, tam ir vēl kāds bonuss, jo liekie apaļumi, kā izrādās necieš aukstumu. Kamēr mūsu platuma grādos pie pirmās temperatūras pazemināšanās ielienam siltās dūnu jakās, tikmēr citi jau sen atklājuši, ka mazliet paciešot vēsumu, varam ne vien lieliski norūdīt ķermeni, bet arī paātrināt vielmaiņu, lai veiksmīgi notievētu.  

Tagad arī jums ir iespēja izbaudīt aukstuma sniegtās priekšrocības pateicoties tauku sasaldēšana ar CoolSculpting RīgāLatvijā.  

Zinot kā aukstums ietekmē mūsu ķermeni, arī ārsti ir atklājuši daudz efektīvāku un saudzīgāku metodi par tauku atsūkšanu.  Šī jaunā tehnoloģija ļauj atbrīvoties no liekajiem taukiem ar aukstuma palīdzību. CoolSculpting Rīgā ļauj samazināt tauku šūnu skaitu jau pirmās terapijas laikā. Tomēr, galvenā atšķirība no tauku atsūkšanas ir tā, ka šī procedūra ļauj samazināt tikai apkārtmēru. Tā nav piemērota svara samazināšanai.  

Coolsculpting Latvijā procedūra ir izcila gadījumos, kad vairs nelīdz ne sports, ne diētas, nodevīgā tauku kārtiņa uz vēdera vai pazodes nekādi neatkāpjas. Tā būs efektīva un ļaus ne vien uz laiku izskatīties lieliski, bet dos izcilus rezultātus arī ilgtermiņā.  

Šī procedūra nav nepatīkama, tomēr pirmās procedūras minūtes ir jūtams aukstums zonā, kas tiek apstrādāta. Vēlāk jūtama vien viegla tirpšana. Lai veiktu procedūru nav nepieciešama ne iepriekšēja sagatavošanās, ne narkoze. Procedūru varētu vairāk pielīdzināt masāžai, kuras laikā varēsiet vienkārši atslābināties vai lasīt grāmatu.  

Vēl viens lielisks bonuss ir tas, ka uzreiz pēc procedūras var atgriezties dienas gaitās un turpināt savu ikdienu tā pat kā parasti. Tomēr, ņemot vērā, ka tā ir neinvazīva metode, rezultāts nebūs redzams tajā pašā dienā. Pirmās pārmaiņas notiks aptuveni pēc 3 nedēļām, kad organisms sāks aktīvi šķelt un izvadīt tauku šūnas, pilnībā process būs beidzies pēc 4-6 mēnešiem.  

CoolSculpting Rīgā ir labāka nekā tauku atsūkšana, jo pacients var spogulī vērot savas pārmaiņas. Tās nenotiek pēkšņi un nav pēcoperācijas atlabšanas periods. Ar savu jauno ķermeni ir jāiemācās sadzīvot un vieglāk to ir izdarīt pamazām, nevis strauji un vienas nakts laikā. Pēc procedūras nebūs nožēla un pārdomas par savas izvēles pareizību.  

Procedūra ļauj arī saglabāt savu līdzšinējo dzīves veidu. Tā ir piemērota steidzīgiem cilvēkiem, kam bieži nav laika doties uz sporta zāli vai nesanāk ievērot stingas diētas ņemot vērā darba režīmu. Tā ir iespēja iegūt slaidu, skaistu ķermeni nedomājot par laiku, kas tiek atņemts ģimenei vai citiem hobijiem.  

Viens no ilglaicīgajiem ieguvumiem ir ķermeņa kopējās formas uzlabošanās. Pat ja pēc procedūras pieņemieties svarā, liekie kilogrami vairs nekoncentrēsies vienā vietā. Tas izlīdzināsies pa visu ķermeni un pat ja svars būs audzis, rezultāts pēc procedūras aizvien būs pamanāms.  

Procedūra ir pārbaudīta un izpētīta. Tā tiek izmantota visā pasaulē un aizvien tiek uzlabota.  Vienīgā vieta, kur CoolSculpting Rīgā, Latvijā ir pieejama ir Prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika. Lai pieteiktos vizītei un saņemtu atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem, piesakieties uz konsultāciju pie klīnikas speciālistiem pa tālruni: +37166222228 

Ja arī jums ir svarīgi izskatīties un justies lieliski, šī ir vienreizēja iespēja sasniegt savu mērķi bez garām stundām sporta zālē un striktām diētām, kas ne vien ir mokošas, bet bojā omu gan pašam, gan apkārtējiem. Coolsculpting ir nākotnes tehnoloģija jau šodien un šeit.