Kvalitāte, luksus un elegance – vai pastāv šāds pulkstenis?

Kvalitāte, luksus un elegance – vai pastāv šāds pulkstenis?

Laiks ir luksus vērtībaSevišķi mūsdienās. Tas ir pamata fundaments un mūsu dzīves mēraukla. Viss, ko paveicam un kādas pēdas par sevi atstājam nākotnei, ir atkarīgas no laika - cik daudz pagūsim izdarīt un ietekmētĪpaša vērtība tā ir veiksmīgajiem, darbīgajiem, aizņemtajiem – jo tad, ja kaut ko dari, laiks patiešām steidzas ātrāk. Neskaitāmie teicieni par to, ka laiks nestāv uz vietas, ka to nevar apstādināt un nevar nopirkt par naudu apstiprina  nozīmi.

Ja par naudu laiku nopirkt nevar, tad var nopirkt izcilu pulksteniLai patiesi novērtētu laiku un to pieradinātu– ir jānēsā luksus.  

Šveices kvalitātes apliecinājums uz rokas  

Zīmoli, kam vairs nav par sevi jāstāsta – Porsche DesignEdoxBell&RossMontblanc un daudzi citi, ko tirgo un servisu sniedz augstākās raudzes profesionāļi, var tikt raksturoti ar trīs vārdiem - kvalitāte, luksus , elegance. Ja tās ir arī Tavas dzīves vērtības, tad šāds pulkstenis ekselenti un atbilstoši parādīs Tavu statusu. Vīrieša galvenais aksesuārs un sievietes rotu papildinājums ir pierādījums dzīves līmenim un apliecinājums sev pašam.  

Perfekcija 

Šveices izstrādājumus raksturo perfekts mehānisms, ko amata meistari gatavo jau no 16.gs. vidus. Tie kalpo nevainojami un noteikti ne reizi nepievils. Tas viennozīmīgi ir ieguldījums ilgtermiņā, jo katra sīkākā detaļa noslīpēta un pārdomāta, lai sniegtu labāko, ko vien pulksteņmeistari var piedāvāt. Mirdzošs tērauds, mūsdienīga funkcionalitāte kvarca vai mehāniskajā pulkstenī patiesībā parāda nēsātāja būtību. Smalks, izsmalcināts un elegants simbols sasniegumiem, ko atpazīs līdzīgi domājošie. 

Personība 

Vārds pulkstenis ir cēlies no vārda “pulsēt”. Piemēro savu ikdienas pulsu katrai dzīves situācijai, izvēloties atbilstošu aksesuāru – sportisku, biznesa videi vai atpūtai paredzētu. Tev nevainojami kalpos precizitāte un izsmalcinātība katrā niansē.  Ja Tu esi cienīgs nēsāt īstu luksus laikrādi, kas pasvītros Tavu personību un individualitāti, tad esi sasniedzis augstāko līmeni. Jo ne katrs cilvēks ir spējīgs tos nēsāt. Tā ir arī atbildības sajūta un pienākums – pierādīt, ka nēsātājs spēj būt sinerģijā. Tev ir jānēsā pulkstenis, nevis otrādi.  

Pierādi sev un citiem, ka esi spēcīgs. Vai Tu tam esi gatavs?