Karaliskie Frederique Constant pulksteņi

Karaliskie Frederique Constant pulksteņi

Lai izvairītos no iekļūšanas steidzīga un haotiska laika virpulī, izšķiroša nozīme ir tā plānošanai. Cilvēkiem, kas vēlas būt paši sava laika un dzīves noteicēji, vislabākais sabiedrotais tā īstenošanā ir precīzs rokas pulkstenis, kas ir noderīgs ne tikai tā funkcionalitātes dēļ, bet arī kā lielisks aksesuārs, ar kura palīdzību izcelt un apkārtējiem darīt zināmu savu personību.

Starp daudziem pasaulē zināmiem un atzītiem zīmoliem ievērības cienīgi ir Frederique Constant pulksteņi, kuru pamatvērtība meklējama to īpaši rūpīgi pārbaudītajā kvalitātē. Katra pulksteņu modeļa komplektēšana ir rokudarbs. Pirms kāds no pulksteņiem nonāk tirdzniecībā, tas tiek vairāku cilvēku, kā arī īpašu tehnoloģiju pārbaudīts, lai nodrošinātu nevainojamas kvalitātes meistardarbu. Kvalitāte – tā ir stingra kompānijas prioritāte, un šajā ziņā netiek pieļauti jebkādi kompromisi.

Kā otro, bet ne mazāk svarīgo prioritāti kompānija noteikusi kaisli un patiesu mīlestību uz savu darbu, kas arī ir būtiskākais iemesls, kādēļ Frederique Constant pulksteņi, izceļoties uz citu zīmolu fona, ieguvuši augstu atzinību un novērtējumu. Izvēloties tikai savas jomas profesionāļus, kuru sirdīs mīt entuziasms par savu darbu, kompāniju veido komanda, kas ar degsmi, īpašu uzmanību un precizitāti veido katru pulksteņu modeli, cenšoties sasniegt pilnību gan tehniskā, gan dizaina jomā.

Turpinot par dizainu, jāpiebilst, ka tā ir trešā prioritāte, kuru kompānija pieņēmusi par savu vadmotīvu Frederique Constant pulksteņu veidošanā. Tam tiek pievērsta milzīga vērība, lai katrs zīmola modelis kļūtu par izcilu mākslas darbu, īpašu uzmanību pievēršot tieši detaļām. Pulksteņi veidoti klasiskā stilā, kas, nesot sev līdzi senas pulksteņu darināšanas tradīcijas, tomēr nezaudē savu vērtību jebkurā laika posmā.

Lai arī pulksteņu dizains ieturēts klasistā stilā, kompānijas ceturtā prioritāte ir jaunu inovāciju ieviešana. Šo  meistardarbu ražošanā daudz tiek ieguldīts tieši inovāciju attīstībā un dažādu uzlabojumu veikšanā, lai savos darbos piedāvātu pēc iespējas radošākus risinājumus un izcilas tehniskās iezīmes.

Frederique Constant pulksteņi nav pieejami tikai ierobežotam elitāru cilvēku lokam, kas mīl iegādāties luksusa preces, bet gan ikvienam, kas vēlas baudīt augstas kvalitātes pulksteņus par saprātīgu cenu. Kompānijas īpašnieki par savu misiju ir izvirzījuši mērķi sniegt iespēju aizvien vairāk cilvēkiem baudīt izcilas kvalitātes un dizaina pulksteņus, vienlaikus neizdodot par tiem neiedomājami lielas naudas summas.

Kompānija daļu no saviem ienākumiem nolēmusi ziedot labdarībai, piemēram, no katra Double Heart Beat kolekcijas pārdotā pulksteņa 50 dolāri tiek dāvāti dažādām labdarības organizācijām, kuras pamatā saistītas ar bērniem un sirds veselību. Kompānija 2008.gadā un 2011.gadā kopā ziedojusi 125 000 dolāru fondam, kurš nodarbojas ar bērnu ar iedzimtu sirds slimību ārstēšanu un aprūpi jaunattīstības valstīs. 

Frederique Constant pulksteņiem piemīt patiesa vērtība, kura saskatāma ne tikai tā lieliskajā dizainā, augstajā kvalitātē un rūpīgajā izstrādes procesā, bet arī sirds siltumā un mīlestībā, kas ieguldīta, radot katru brīnišķīgo meistardarbu.