Izsmalcināti Šveices rokas pulksteņi no Baltic Watches!

Nu jau aptuveni 10 gadus maza daļa no Šveices ir pieejama tepat Latvijā. Nav nekur tālu jāskrien, jākuģo vai jālido, lai sajustu Šveices sirdi savās rokās un sajūtās, kas šoreiz nozīmē,  ka Šveices rokas pulksteņi ir pieejami arī pie mums – Baltic Watches pulksteņu centrā.

Labi zināms, ka Šveice, precīzāk Ženēva ir plaša pulksteņu zeme, kas jau gadsimtiem ilgi nes pasaules slavenu pulksteņu ražotāju vārdus, starp daudzajiem zīmoliem visā apkārtnē.

Tomēr, zinot to, cik ļoti daudzi vienmēr grib līdzināties labākajiem, un arī Šveices rokas pulksteņi viennozīmīgi ir pieskaitāmi pie labākajiem, ne vienmēr sanāk izsekot līdzi pakaļdarinājumiem un meistarīgiem viltojumiem. Tādu iemeslu dēļ, iesaka izvēlēties pārbaudītas, sertificētas, profesionālas darbnīcas ar labām rekomendācijām.

Tepat, pašā Rīgas dvēselē un populārajā biznesa ieliņā – Jāņa ielā 3, Vecrīgā, mājo un gaida savu jauno saimnieku Šveices rokas pulksteņi no Baltic Watches. Tur mājo ne tikai kvalitatīvi, orģināli un tehniski perfekti rokas pulksteņi, bet arī savā jomā vieni no labākajiem  speciālistiem, meistariem un, protams, centra dibinātājs – Ģirts Strencis.

Pateicoties tieši  mērķtiecībai un darba entuziasmam, viņa dibinātais pilna servisa pulksteņu centrs Baltic Watches bija pirmais šāda veida centrs Latvijā, kas sekoja līdzi Eiropas tendencēm, līdz ar to Šveices rokas pulksteņi Latvijā tiek iepirkti, renovēti, atjaunoti un nodoti tālākai pārdošanai.

Pulksteņu centrs piedāvā ļoti plašu zīmolu klāstu, kas apliecina, cik daudzfunkcionāli un dažādi spēj būt Šveices rokas pulksteņi. Daži no zīmoliem ko piedāvā Baltic Watches:

•     Bell&Ross Bovet

•     Bregeut ; Bulgari

•     Carrera Y Carrera

•     Cartier

•     Chopard ; Corum

•     Franck Muller

•     Harry Winston ; Hublot

•     Longines

•     Maurice Lacroix ; Montblanc

•     Patek Philippe ; Rolex

•     Romain Jerome ; Zenith.

Jebkuru rokas pulksteni, ko iepērk un pēc tam nodod tālākai pārdošanai Baltic Watches pulksteņu centrs, iepriekš pārbauda augstākās klases speciālisti un smalko mehānismu meistari.

Viens no labākajiem savā jomā ir kvarca mehānisma speciālists Staņislavs Ņefedovs. Īpaši sarežģītajiem mehānismiem klāt ķeras un savas rokas jau gadiem ir ievingrinājis pulksteņmeistars Imants Jansons. Un, kā savu galveno pulksteņmeistaru centra vadītājs ir izvēlējis Ervīnu Undeli. Komanda lieliski tiek galā ar sarežģītākiem un vieglākiem pārbaudījumiem, ko sniedz Šveices rokas pulksteņi.

Baltic Watches pulksteņu centrs ne tikai piedāvā finansiālus darījumus, bet sniedz arī cilvēciskas un saprotamas konsultācijas jebkuram potenciālajam klientam. Pulksteņus ir iespējams pielaikot un aptaustīt, lai saprastu vai sen kārotais ir tas īstais, kas rokai pieguļ gluži ka vecāmammas adītais dūrainis.

Centrs piedāvā arī būtisku informāciju iegūt caur mobilajiem sakariem - (+371) 206 777 11 un arī caur e-pastu - info@balticwatches.com.

Šveices rokas pulksteņi savu slavu nes jau gadsimtiem ilgi cauri plašumiem, un ne par velti Baltic Watches šo pasaules slaveno pulksteņu zīmolus ir izvēlējušies nest cauri pasaulei ar Latvijas vārdu.