Īrē māju Rīgā – tests pirms lielā pirkuma

Īrē māju Rīgā – tests pirms lielā pirkuma

Lai saprastu, vai pašam veikt apjomīgu investīciju nākotnei un iegādātos savu māju, ir labs veids kā pārbaudīt, vai tas patiešām ir nepieciešams un vai to var atļauties. Kādi ir ieteikumi, izvēloties sev māju?

Īrē māju Rīgā, ja nepieciešams to pārbaudīt! Pirms tam jāatbild uz vairākiem jautājumiem, lai saprastu, kas tieši ir nepieciešams. Viens no jautājumiem ir par termiņiem, vai mājoklis nepieciešams tikai kādai noteiktai sezonai, piemēram, vasarai vai ziemai. Ja nepieciešams īrēt māju Rīgā ilgtermiņā, vismaz uz gadu, diviem, trim vai pat vairāk., tad der meklēt māju vairāk ārpus pilsētas robežām. Šajā gadījumā iespējams iekopt savu dārziņu. Tas ir labs veids, kā saprast, vai būs pa spēkam slaucīt pagalmu, ziemā šķūrēt sniegu un pļaut zāli.

Ja tiek izvēlēta māja ārpus pilsētas, tad jāņem vērā atrašanās vieta - kā līdz mājai var nokļūt, vai ir piebraucamais ceļš, varbūt māja atrodas meža vidū vai līdzās putekļainam lauku ceļam, cik liels ir attālums līdz tuvākajam veikalam, vai uz pilsētu kursē satiksmes autobuss. Ja ir bērni – vai viņi paši var nokļūt skolā? Jāsaprot, vai apsaimniekojamā teritorija ir tikai īrnieka atbildība. Potenciālo īres vietu noteikti nepieciešams apskatīt klātienē un nevajag uzticēties tikai foto

Svarīgi noslēgt līgumu

Kad māja un īrnieks ir atrasti, jāslēdz īres līgums, turklāt likums Par dzīvojamo telpu īri paredz, ka līgumam jābūt noslēgtam rakstveidā. Īres līgums nav jāapstiprina notariāli; pietiek, ja abas puses uz papīra lapas uzraksta apliecinājumu. Ja rakstiska īres līguma nav, izīrētājam vajadzības gadījumā vēlāk var būt sarežģīti pierādīt sava īpašuma izīrēšanas noteikumus. Nevienā normatīvajā aktā īpašniekam nav noteikts pienākums reģistrēt zemesgrāmatā ar īrnieku noslēgto īres līgumu.

Dalder.lv – jauns sludinājumu portāls, ja īrē māju Rīgā

Lai atvieglotu sarežģīto mājokļu meklēšanas procesu gan gadījumā, j aizīrē māju Rīgā, gan ja īrē māju Rīgā, noderēs jaunais portāls dalder.lv , kam ir ļoti patīkams un uzmanību piesaistošs un pārdomāts dizains un funkcionalitāte. Lai rūpētos par maksimālu lietotāju ērtumu, Dalder.lv piedāvā gan labi zināmas funkcijas, gan funkcijas, kas ir jaunums ne tikai Latvijas līmenī, bet arī visā pasaulē. Veikto tirgus pētījumu secinājumi pierāda, ka dalder.lv realizētās funkcijas lokalizācijā, apstrādē, efektivitātē un sasniedzamībā strauji iegūs lietotāju atzinību.

Mikro mājas lapa ikvienam

Ja kādam mājas izīrētajam nav iespēja atļauties izveidot savu mājas lapu, tad dalder.lv piedāvā attīstīties digitālajā vidē kopā, izveidojot bezmaksas mājaslapu, kas mērķauditorijai skaidri atspoguļos piedāvājumu.

Nemainīga informācijas kvalitāte

Dalder.lv atšķirībā no konkurentiem monitorēs gan saturu, gan sniegs tehnisko atbalstu.

Labākā filtrēšanas sistēma

Dalder.lv piedāvā milzīga apjoma informācijas filtrēšanas iespējas. Ļoti nozīmīga Dalder.lv realizētā inovācija ir iespēja saglabāt izvēlētos filtrus, kā arī iespēja pieteikties paziņojuma saņemšanai, kad portālā ir ievietota jauna informācija. Tas nozīmē, ka, ja ir vēlme īrēt māju Rīgā, tad saliekot attiecīgos filtrus, tos varēs saglabāt.

Atsauksmes

Dalder.lv attīstītāji ir pārliecināti, ka jaunā pieeja pilnībā mainīs tirgu, palīdzot attīstīties tieši mazajiem uzņēmumiem. Īrēt māju Rīgā būs vienkārši, pateicoties filtrēšanai un lokalizācijai, būs atrodams visērtākajā veidā.