Interneta kuponi– kā iepirkties pareizi un neapkrāpt sevi?

Interneta kuponi– kā iepirkties pareizi un neapkrāpt sevi?

Iepirkšanās internetā ir kļuvusi par ikdienu 

Mūsdienu straujais dzīves ritms, iespējas jebkuru lietu iegādāties internetā, pat neizejot no mājas, ļauj ekonomēt laiku un ietaupīto izmantot, lai būtu kopā ar saviem tuviniekiem, ģimeni vai veltīt sev. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka iepirkšanās internetā ir lētāka un ļauj ietaupīt ļoti būtiskus līdzekļus. Abi iepriekš minētie faktori ir iemesls, kāpēc interneta kuponi Latvijā kļuvuši tik ļoti populāri un neaizvietojami, izvēloties gan preces un pakalpojumus sev, gan dāvanām.  

Kuponu portāli ir Latvijas iedzīvotāju ikdiena  

Ļoti liela daļa no Latvijas iedzīvotājiem pavisam noteikti ir izmēģinājuši kādu no zināmākajiem portāliem, lai iegādātos nepieciešamās lietas, dāvanas vai pakalpojumus, piemēram, biļetes uz kādu pakalpojumu vai viesnīcu, SPA, ceļojumu kuponusUzklausot apkārtējo pieredzi, var secināt,  kad iepirkšanās pieredze var būt ļoti pozitīva, tomēr ir arī ļoti daudz gadījumu, kad pakalpojums nav atbildis solītajam, ir kavējies vai bijušas citas problēmas. 

 Lai piedāvājumi nepieviltu, jāievēro vairāki nosacījumi  

Kuponu portāli Latvijā kļūst aizvien populārāki un pieprasītāki, ko apstiprinājums  tas, ka gudriem.lv apstiprinātais piedāvājumu daudzumus sasniedz pat vairāk kā 7000! Tas ir milzīgs apjoms, kas paliecina šāda veida aktivitāšu nepieciešamību.  Šādu akciju mērķis ir piedāvāt milzīgu un iespaidīgu preces vai pakalpojuma atlaidi, lai to iegādātos pēc iespējas vairāk cilvēku. Kuponu piedāvājums internetā nozīmē līdzekļu un laika ekonomiju, kas ikvienam mūsdienīgam pilsētniekam ir ļoti svarīga.  

Kam pavisam noteikti jāpievērš uzmanība 

Ir vairākas lietas, kas jāievēro, iegādājoties šāda veda akcijas internetā. Pirmais, kas jāizdara -  jāpārliecinās par akcijas produkta kvalitātes nemainīgumu akcijas laikā un ikdienā.  Sevišķi svarīgi, ja ir vēlme iegādāties akciju ēdināšanas nozarē. Biežāk iespējamās nepatīkamās situācijas saistītas ar kvalitātes nevienmērīgo nodrošinājumu. Piemēram, aizejot uz izvēlēto iestādi, pie izvēlētā ēdiena realitātē nevar piekļūt rindu dēļ.  Ēdiens var zaudēt kvalitāti vai var nebūt pieejams vispār. Iemesls ir pavisam vienkāršs - uzņēmums un tā pavāri fiziski nepagūst reaģēt uz neadekvāti augsto pieprasījumu, ēdiens zaudē kvalitāti, personālam trūkst laika tā gatavošanai.  

 Šādas situācijas var radīt diskomfortu tāpēc, ka nemitīgi  jāgaida, jājautā un cerētā atpūta nesanāk uztraukuma un neapmierinātības dēļ. Ēdināšanas nozarē ļoti populāri ir arī suši piedāvājumi, kas  var būt arī pietiekami kvalitatīvi, tomēr jāskatās, vai uzņēmums iepriekš pārdevis kupons un cik daudz. Ja iepriekš nezināms uzņēmums ir pārdevis daudz akciju un tam ir līdzšinējā pieredze interneta akcijās, ir krietni lielākas izredzes saņemt labas kvalitātes produktu 

Noteikti jāsalīdzina regulārās cenas 

Cena ir viens no biežākajiem krāpšanās veidiem kuponu akcijās. Tas ir iemesls,  kāpēc tās ir noteikti jāsalīdzina ar regulārajām pārdošanas cenām, jo nav cita veida kā pārliecināties, ka tās patiešām ir samazinātas. Uzņēmumi var cenas tieši pirms akcijas arī paaugstināt, tāpēc būtu drošāk noskaidrot cenu pirms kuponu akcijas. Vienkāršākā metode būtu piezvanīt uzņēmumam un pajautāt, kāda ir cena konkrētajai precei.  Tikpat vienkārši ir paskatīties mājas lapā. Pārbaudei piemērots indikators ir arī konkurentu cenu analīze.  

Akcijā iegādāto lietu pieejamība 

Nereti pārdotās preces būs pieejamas tikai pēc noteikta laika, tāpēc  lai nesanāk vasaras svārkus nēsāt rudenī, iegādājoties kuponu vienmēr ieteicams pārbaudīt preces pieejamības brīdi, kas var būt pat vairāki mēneši pēc akcijas beigām. Arī ja nepieciešama dāvana vai ir vēlme akciju izmanot uzreiz, vajadzētu jāsazinās ar akcijas rīkotājiem un pārliecināties.