Granulu apkures katls ikdienas atvieglošanai

Latvijas klimatiskajos apstākļos apkures sistēma ir viens galvenajiem mājokļa izvēles kritērijiem. Vai nu būvējot savu privātmāju, vai izvēloties kādu no jau gataviem projektiem, vai īres dzīvokli- tieši apkures sistēma būs izšķiroši būtiska mēraukla, jo noteiks apkures izmaksas ziemas periodā, nepieciešamo darba ieguldījumu ikdienā un komforta līmeni. Ja jāizvēlas malkas, gāzes, granulu apkuri, siltumsūkni vai saules paneļus – kā atrast sev piemērotāko risinājumu?

Eksperta skats uz granulu apkuri

Ja nepieciešama izdevīga apkures sistēma, konkurētspējīga cena un ērta ikdiena, var apsvērt apkuri ar granulu katlu. Granulu katli no Commodus nodrošina siltumu un patīkamu komfortu, uzturot siltus radiatorus, siltās grīdas, kā arī sagatavo silto ūdeni boilerī. Vispirms, noteikti jāvēršas pie uzticama un profesionāla partnera, kas var sniegt rekomendācijas, palīdzēt un ieteikt individuāli labāko un izdevīgāko risinājumu. Commodus Latvijas tirgū ir zināms jau vairākus gadus un apliecinājis savu klientu uzticību.

Granulu apkures katli paredzēti kurināšanai ar 6-8mm garām kokskaidu granulām, kas ir ērts un videi draudzīgs risinājums. Granulas sadeg bez specifiskas smakas, kas parasti raksturīga oglēm vai šķidrajam kurināmajam. Granulu apkure ir iespējama arī automātiski, kas nozīmē atteikties no ikdienas kurināšanas. Vienīgais, kas jādara regulāri – arī automātisks granulu apkures periodiski jāiztīra, kā arī skatoties uz āra gaisa temperatūras un ēkas platības un siltuma zudumu apmēriem, jāuzpilda granulas tvertnē. Ja apkures katls ir aprīkots ar automātiskās tīrīšanas funkciju, nav jāveic arī iknedēļas tīrīšana.

Commodus.lv granulu apkures katli viennozīmīgi būs labākā izvēle, jo labāko piedāvāto granulu apkures katlu efektivitāte pārsniedz 90%, tie ir ērti tīrīšanā un katla vadība ir viegli saprotama, jo vadības pultī pieejama latviešu valoda. Katlu ražošanā ir izmantots augstvērtīgs katlu tērauds. Dūmi ir bez krāsas, bet izmeši nesatur dabai kaitīgus elementus. Jaunākajiem granulu katliem ir nodrošināta arī attālināta kontroles un vadības iespēja izmantojot interneta pieslēgumu. Tas nozīmē, pat neesot mājās iespējams sekot līdzi katla darbībai un regulēt to no jebkuras vietas pasaulē, saņemt ziņojumus par bojājumiem.

Kā izvēlēties granulu apkures katlu?

Commodus pārstāv pasaules vadošo granulu apkures katlu ražotāju produktus un kopīgi strādā pie jaunu produktu izgatavošanas, kā arī esošo uzlabošanas. Uzņēmuma piedāvājumā var atrast tikai augstākās kvalitātes apkures katlus ar jaunākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem! Jebkuram no piedāvātajiem granulu apkures katliem ir jābūt piemērojamam pat prasīgākā klienta vēlmēm un iespējām.

Kāpēc izvēlēties Commodus?

Uzņēmums pārstāv pasaules vadošos katlu ražotājus un iesaistās arī to ražošanas procesā, tādējādi pārstāvot savus klientus un viņu intereses. Uzņēmums piedāvā visdažādākos katlus, kas apvieno lielisku kvalitāti, augsta līmeņa tehnisko izpildījumu un jaunākos tehnoloģiskos risinājumus. Profesionāļi, kas šo sfēru pārzina sīkākajās niansēs, palīdzēs izvēlēties tieši jums piemērotāko iekārtu, sniegs padomus, lai izvēlētos efektīvāko risinājumu. Plašāka informācija commodus.lv.