Dermatologs Kurzemē – vai iespējams augstākais līmenis ārpus Rīgas?

Dermatologs Kurzemē – vai iespējams augstākais līmenis ārpus Rīgas?

Ādas stāvokli patiesībā ne tikai atspoguļo mūsu veselības stāvokli, bet parasti arī nosaka to, kā cilvēks jūtas emocionāli. Ātri atrisināmas ādas saslimšanas, piemēram, kārpas  var radīt neērtības sajūtu un pazemināt pašvērtējumu un kompetenti speciālisti var palīdzēt pārvarēt emocionālo diskomfortu. Bieži vien tieši galvaspilsēta ir vieta, kur pieejama labākā aprūpe un speciālisti. Bet ko darīt cilvēkiem reģionos, ja nepieciešams dermatologs Kurzemē 

Augsti kvalificēts dermatologs Kurzemē  

Protams, arī citās lielākajās pilsētās arī ir pieejama augstākā līmeņa dermatoloģijas aprūpe. Arī attālākos reģionos visos Latvijas novados ikviens var saņemt augstākās raudzes speciālista padomu, jo profesionālākās dermatoloģijas klīnikas, kas ir līderes šajā nozarē, regulāri veic izbraukuma vizītes uz Latvijas reģionu pilsētām. ir tikai neliela daļa no pilsētām, kurās izbraukumā vizītēs ikviens pacients var saņemt palīdzību un padomu. Liepājā, kā vienā no Kurzemes centrālajām pilsētām, pacientiem regulāri pieejama augsti kvalificētu profesionāļu aprūpe, jo tur var sastapt speciālistus arī no Rīgas lielākajām klīnikām.  

Arī Talsos ir pacienti, kam nepieciešama palīdzība un konsultācijas. Tā kā āda ir lielākais cilvēka orgāns, tas ir vitāli nozīmīgs, jo atbild par termoregulāciju, pasargā no traumām un atspoguļo kopējo veselības stāvokli. Savlaicīga vizīte pie dermatologa Kurzemē tā izbraukuma laikā ļaus ieekonomēt līdzekļus un ārstēšanai nepieciešamo laikuVentspilī, apmeklējot viesojošos speciālistu, iespējams saņemt atbildi uz ikvienu interesējošu jautājumu.  

Kādos gadījumos jādodas pie speciālista? 

Pie dermatologa jāvēršas, ja sākusies plikpaurība vai ja ir jebkādas sūdzības par nagiem – krāsas, formas, biezuma izmaiņām, tāpat var tikt novērstas arī ieaugušu nagu problēmas. Daudzi cieš no svīstošām, smakojošām pēdām, ilgstošas ādas niezes, dzimumzīmju, pigmentācijas parādīšanās. Pigmentāciju problēmu gadījumā, dermatoloģijas klīniku var apmeklēt arī pirms un pēc grūtniecības laikā.  

Savas ādas, matu un nagu stāvoklis ir jānovēro. Ja pamanāt, ka zem ādas rodas veidojumi, uz sejas pastiprināti rodas akne, ir sausa āda vai ādas, matu, nagu sēnīšu saslimšanas, noteikti jāapmeklē dermatoloģijas klīnika un atbilstoši speciālisti. Izplatīta saslimšana ir kārpas, kas patiesībā ir vīrusa saslimšana un norāda uz vāju imūno sistēmu.  

Prof. Jāņa Ķīša klīnikā redz pacientu kopumā!  

Ādas saslimšanu sekas visbiežāk rodas stresa,  nesabalansēta, nepilnvērtīga uztura un mazkustības ietekmē, kamēr daļa cilvēku cieš no iedzimtām saslimšanām vai vīrusu infekcijāmMūsdienās dermatologiem Kurzemē pieejamas gan zināšanas, gan nepieciešamās iekārtas un aparatūra, kas ievērojami atvieglo ārstēšanas procesu. Svarīgi pārliecināties par izvēlētās dermatoloģijas klīnikas kompetenci, uzticamību un pacientu apmierinātību. Tāpat svarīgi atrast profesionāļus, kas uz pacientu raugās kopumā, izpētot gan ēšanas, gan dzīvesveida paradumus, kas var nopietni ietekmēt ārstēšanās kursu.

Protams, mūsdienās pilnvērtīgas rūpes par ādas veselību nebūtu iespējamas bez  atbilstošas aparatūras. Tehnoloģijas tiek izmantotas lāzerterapijā asinsvadu likvidēšanai, rētu apstrādei, ķirurģiskās manipulācijās, biopsijā, ādas veidojumu izgriešanā, aukstuma terapijas procedūru jeb krioterapijas laikā.  

Unikāli ādas ārstēšanas speciālisti - dermatologi Kurzemē 

Prof. Ķīša dermatoloģijas klīniku raksturo nemitīga attīstība, pieredzes apmaiņa, konfidencialitāte un augstākā līmeņa ārstniecības pakalpojumi.  Prof. Jānis Ķīsis ir viens no zināmākajiem dermatovenerologiem Latvijā. Profesors darbojas Latvijas  dermatovenerologu asociācijā, Baltijas dermatovenerologu asociācijā, Latvijas Flebologu un Latvijas dermoskopijas asociācijā, Eiropas dermatoloģijas un veneroloģijas Akadēmijā un Amerikas Dermatoloģijas Akadēmijā, kur aktīvi darbojas un ieņem valdes locekļa statusu. Prof. Ķīša profesionalitāti apliecina statistika - 35 darba gadi un vairāk kā 30 000 apmierinātu pacientu! 

Piesakies vizītei uzreizietaupot laiku un līdzekļus 

Pieteikties vizītei pie dermatologa Kurzemē izbraukuma laikā var dermatologs.com mājaslapā, kā arī zvanot 28699111Prof. Ķīsis izbraukuma konsultācijas sniedz ne tikai Kurzemē, bet arī Rīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Rēzeknē, Gulbenē, Preiļos, Madonā, Siguldā, Cēsīs un Aizkrauklē. Izmantojiet iespēju apmeklēt kvalificētu un progresīvu dermatologu tuvāk mājām! 

Ir iespējams baudīt dzīvi bez neērtības sajūtas – atgūt veselību iespējams tik vien kā piezvanot!