Bulgari brenda pulksteņi - izsmalcinātības un jutekliska stila sinerģija

Bulgari brenda pulksteņi - izsmalcinātības un jutekliska stila sinerģija

Ekskluzīvo pulksteņu Bulgari zīmolu tālajā 19.gadsimtā Itālijā radīja apņēmīgs rotkalis vārdā Sotirios. Kopš šiem tālajiem laikiem šis vārds asociējas ar izkoptu eleganci un līdz perfekcijai izkoptu dizainu. Vairāku gadsimtu garumā koptas tradīcijas ir harmoniski apvienojušās ar modernu itāļu dizainu un šveiciešu precizitāti.

Šī brenda pulksteņi, atšķirībā no citiem atpazīstamiem zīmoliem, vienlīdz lielu uzmanību pievērš tiklab kungu, kā dāmu gaumei un izvēles iespējām. Dāmu rokaspulksteņi izstaro modernas sievietes pārliecību par sevi un trauslumu vienlaicīgi. Kungu laikrāžu kolekcijas pārliecina ar askētisku efektu un tehniski rafinētu risinājumu vienlaicīgi.

Kur iegādāties Bulgari pulksteni?

Virtuālajam katalogam Chrono.lv ir vairāk kā desmit gadu pieredze augstas klases Šveices pulksteņu un juvelierizstrādājumu pārdošanā. Katalogs klientiem piedāvā vairākus desmitus zīmolu gan vīriešiem, gan sievietēm. Visiem katalogā atrodamajiem laikrāžiem ir starptautiski sertifikāti.

Iemīļotākie Bulgari brenda pulksteņi ir Serpenti, Divas Dream, Octo, Diagono un citi.

Serpenti sieviešu pulkstenis – eleganta atzīšanās mīlestībā sievietei

Nepārspējama šī zīmola favorīte ir Serpenti – serpentīna tipa rokaspulkstenis, kas vijīgi sevī sapludina materiālus, inovatīvas roku darba tehnoloģijas, kā arī pilnībā noslīpētu komfortu šāda rokaspulksteņa nēsātājai. Nebūs pārspīlēti teikts, ka serpentīna tipa Bulgari laikrādis spēj padarīt elegantu jebkuru roku, uz kuras tas uzlikts. Tā mīlestība un cieņa pret sievietēm viennozīmīgi izpaužas serpenti pulksteņu vijīgajā grācijā. Pavedinošs čūskas simbols, elegants starojums un individuāls stils ir tie elementi, kas Bulgari rotu nēsātajām liks mirdzēt.

Savukārt Divas Dream kolekcija apbur ar savu pilnīgajā pakāpē izkopto krāsu skaistumu. Divas Dream ir absolūtā skaistuma un elegantas sievietes kvintesence. Izsmalcinātiem krāsu toņiem bagātīgie laikrāži izceļ sievetes trauslumu un spēku reizē.

Octo Bulgari kolekcijai raksturīga ģeometriska perfekcija, kas savijas ar stipru personību un mīlestību uz arhitektoniskām formām. Neapstrīdamas nianses, kas izceļ vīrieša personības starojumu. Gerald Genta laikrāži, kuru aproces ir no krokodilādas un ciparnīcas no safīra stikla, ir pieejamas ļoti ierobežotā daudzumā, un netiek ražoti vairāk kā 25 eksemplāri no kolekcijas.

Visi kolekciju laikrāži ir rūpīgu un augsti profesionālu meistaru roku salikti.

Latviešu rakstnieks Zigmunds Skujiņš savulaik ir teicis: “Laiks ir noslēpumaina substance, ko veido realitātes acumirkļi un apziņas vīzijas.“ Ja šī noslēpumainā substance vārdā laiks rit caur Bulgari pulksteni, realitātes acumirkļiem tiek piešķirts piesātināts dzīves skaistums.