Bezmaksas reklāma jeb sludinājumi

Lai plašākam potenciālo klientu lokam pastāstītu par savu preci vai pakalpojumu, reklāmas nekad nav par maz. Sevišķi, ja savu darbību uzsāk jauns uzņēmums, par kuru nav pieejams tik daudz informācijas, sliktākais būtu saglabāt pieticīgas neuzbāzības attieksmi un necensties sevi reklamēt. Jo pieprasījumu veicina tieši reklāma. Senākos laikos visizplatītākā bija reklāma no mutes mutē - jeb dalīšanās atsauksmēs. Šodien tas ir internets.

Tāpēc ļoti svarīgi pārdomāt, kādu tēlu uzņēmums rada sociālajos tīklos, mājas lapā un kādā veidā pasniedz sevi apkārtējiem. Viens no reklāmas veidiem ir sludinājumi. Kā zināms, daudzi brīvos mirkļos mēdz caurskatīt dažādus piedāvājumus reklāmu un sludinājumu portālos, lai atrastu vajadzīgo. Pārdevējam jābūt tur, kur ir klients, un klienti lasa sludinājumus. 

Pastāstīšu par jaunu reklāmas platformu dalder.lv, kuras veidotāji ir pārliecināti, ka standarta reklāmai būtu jābūt pieejamai bez maksas. Šajā portālā ikviena privātpersona vai uzņēmums var publicēt sludinājumus par velti. Taču ne vien pievilcīga ir iespēja nemaksāt par reklāmu, klāt nāk citi vērtīgi bonusi. Tiesa, pieejamas arī maksas mārketinga aktivitātes - sarežgītāki reklāmas instrumenti, par tiem gan tiek piemērota maksa.

Taču izdevumi par tādām aktivitātēm kā akciju rīkošana vai pakalpojuma un preces piedāvāšana dāvanas veidā sastāda vien 10% no parastajiem izdevumiem par līdzīgām aktivitātēm. Ņemot vērā portāla atvērtību un pieejamību un apzinoties principu, ka reklāmas nekad nav par maz, aicinu ieskatīties arī dalder.lv, kurā publicējama bezmaksas reklāma jeb sludinājumi. 

Kāpēc izmantot šo portālu sava produkta vai pakalpojuma popularizēšanai, pastāstīšu vairāk turpinājumā. Acīmredzamākais, protams, ir finansiālais izdevīguma faktors. Taču ne tikai. Kā liecina jaunākie tirgus pētījumi reklāmas un sludinājumu nozarē, dalder.lv salīdzinājumā ar citām šīs nišas mājas lapām, izceļas ar modernu dizainu un inovācijām, sludinājumu un reklāmas dēlim sniedzot būtisku pievienoto vērtību un rīkus, kurus citas lapas nepiedāvā.

Bezmaksas reklāma + sava mājas lapa

Šis ir tas komplekts, kuru piedāvā dalder.lv. Publicējot sludinājumu, pie klienta nonāk ne vien pats sludinājums, bet dalder.lv mājas lapas ietvaros var iepazīties arī ar tajā iebūvētu mini uzņēmuma mājas lapu jeb privātpersonas lapu. Šī funkcija nodrošina to, ka ikviens pārdevējs var iegūt daudz lielāku autoritāti, papildus atpazīstamību un reklāmu, kā arī būt meklētais drošības garants, kas apliecina potenciālajam klientam, ka ar šo izvēli nenošaus greizi.

Visbiežāk iegādāties preci vai pakalpojumu, manuprāt, izvēlos pie atpazīstamiem tirgotājiem, par kuriem esmu lasījusi labas atsauksmes - lai būtu droša, ka nebūs jāsaskaras ar krāpniecību. Šādu drošas iepirkšanās zīmogu dalder.lv piešķir tieši pateicoties mājas lapām, kas tiek izveidotas katram reģistrētajam lietotājam. Kā standarta mājas lapās, arī šeit pieejama atsauksmju sadaļa.

Tāpat arī izveidota kontaktu un “Par mani” sadaļa. Kontaktu sadaļā var noskaidrot telefona numuru, e-pastu, kā arī adresi. “Par mani” tāpat kā blogos sniedz iespēju uzņēmumam pastāstīt vairāk par sevi, vēsturi, darbības sfēru, uzsvērt savas vērtības. Šajā lapā pieejams arī tiešsaistes komunikācijas rīks - iespējams uzsākt online čatu. Tas nozīmē, ka var pat nezvanīt pārdevējam, bet sazināties tiešsaistē, ja abas puses pieslēgušās. Gluži kā sociālajos tīklos.

Atsauksmes kā uzticamākā reklāma

Atgādinot principu reklāmas nekad nav par maz, nevajadzētu par zemu novērtēt mājas lapā iekļautu atsauksmju sadaļu. Tieši tā, pēc manām domām, ir pati vērtīgākā funkcija. Tā ir senākās reklāmas forma mūsdienu izpildījumā - tas ir, no mutes mutē. Tikai šoreiz - tas ir rakstveidā. Atsauksmi var publicēt jebkurš reģistrēts portāla lietotājs. Turklāt profils veidots pēc sociālo tīklu principa - pievienot var profila bildi un fona attēlu. Tāpat uzrādās vārds un uzvārds.

Tāpēc šeit savu žulti nevar izgāzt ikviens kam ienāk prātā, tpmēr pie komentāra var identificēt konkrēto cilvēku. Tas dalder.lv potenciāli nākotnē varētu pārvērst lielākajā autorizēto atsauksmju krātuvē Latvijā. Kad tiek izmantots kāda uzņēmuma produkts vai pakalpojums, var pieslēgties dalder.lv un dalīties savā pieredzē un iespaidos. Pozitīva atsauksme pasaka vairāk kā visas reklāmas kopā ņemtas un var iedrošināt citus potenciālos pircējus.

Tas, protams, arī ikvienam uzņēmumam ir kā mudinājums noturēt latiņu, rūpēties par to, lai veidotu patīkamu un laipnu komunikāciju ar klientiem un lai viss iepirkšanās process sniegtu iepriecinājumu un gandarījumu. Lai rezultātā būtu gan apmierināts klients, gan pozitīva atsauksme, gan pateicoties tam - potenciāli vēl vairāk klientu.

Dalder.lv varētu kļūt par tādu kā klientiem saprotamu Lursoft bāzi, kurā ieskatīties, ja gribas vairāk uzzināt par uzņēmumu - var vai nevar uzticēties? Piekrāps vai nepiekrāps? Ja iespējams izlasīt virkni autorizētu atsauksmju, noteikti vismaz var gūt rezultātā pārliecību, ka jaunais un nepazīstamais uzņēmums tomēr patiesi sniedz reālus pakalpojumus un var sagaidīt solīto preci un pakalpojumu.

Reklāmas nekad nav par maz

Katram jaunajam portāla lietotājam dalder.lv piedāvā akciju - reģistrējoties pirmo reizi, automātiski tiek piešķirti 50 EUR digitālajā maciņā. Tos var izmantot, lai izmēģinātu advancētākus mārketinga rīkus, kas var palīdzēt virzīt preci un pakalpojumu tirdzniecībā. Ņemot vērā pretimnākošo attieksmi, nesaskatu iemeslu, kāpēc neizmantot papildus iespēju reklamēties. Kā nekā - reklāmas nekad nav par maz.

Standarta sludinājumu var izcelt vai uz noteiktu laiku piešķirt tam VIP statusu - lai tas atrastos noteiktas kategorijas augstākajā pozīcijā un klients kā pirmo ievērotu tieši šo sludinājumu. Reģistrējoties kā uzņēmumam, piedāvāto mārketinga stratēģiju klāsts ir daudz plašāks. Teju jebkuru preci vai pakalpojumu var piedāvāt, piemēram, dāvanu kartes veidā. 

Šādu iespēju var izmēģināt ar piešķirto bonusu. Ja tas aiziet un pircēji ir uzrunāti - droši var akciju atkārtot! Pēc akcijas var izvērtēt tās rezultātus. Bieži vien noteiktus pakalpojumus iegādāties pircējs izvēlas tieši tāpēc, lai kādam ko uzdāvinātu. Kāpēc gan to nepamēģināt?

Reklāmas nekad nav par daudz. Dalder.lv reklāmu gan privātpersonas pakalpojumiem, gan uzņēmumam nodrošina vairākos slāņos. Pirmkārt, tas ir sludinājums, kuru standarta kārtībā un ar standarta nosacījumiem var publicēt bez maksas. Otrkārt, tā ir bezmaksas mājas lapas izveide un iespēja par sevi vairāk pastāstīt sadaļā “Par mani”. Treškārt, nozīmīga un ietekmīga reklāma ir atsauksmju sekcija. Ceturtkārt, var izmantot advancētākus mārketinga rīkus.

Sava produkta un pakalpojuma virzīšanai vērts izmantot reklāmas sniegtās iespējas. Sludinājumu un reklāmas portālu attīstība piedzīvo augšupeju. Es dodu priekšroku dalder.lv, jo šeit tiek lietotājs var saņemt daudz vairāk par zemāku cenu kā citos šāda veida portālos. Te redzama inovācija un modernizācija, kas to pašu pakalpojumu piedāvā jaunā kvalitātē. Reklāmas nozarē manu sirdi iekarojis dalder.lv. 

Sāc lietot arī tu - reklāmas nekad nav par maz! Un pakāpeniski, soli pa solim pāriesim uz bezmaksas reklāmu Latvijā! Jo vairāk lietotāju izvēlēsies dalder.lv, jo drīzāk redzēsim pārmaiņas - sludinājumu publicēšanu bez maksas un drošāku iepirkšanos autorizētu atsauksmju pieejamības dēļ! Un ja tev vēl nav sava mājas lapa - dalder.lv palīdzēs iegūt profesionāla dizaina lapu!