Baltic Watches – pulksteņu uzpirkšana un tirdzniecība

Ne vienam vien gadās mājās glabāt lietas, kas īsti nav noderīgas, kas krāj vienus vienīgus putekļus un veido mazu noliktavu sekcijā. Citreiz arī defekti un bojājumi neļauj produktam realizēties un liek to glabāt noslēptu no citu acīm. Mans tētis šādai situācijai ir perfekts piemērs. Nav viegli pierunāt viņu izmest pat cauras zeķes, kuras salāpīt vairs nevar. Ar elektroniku ir tieši tāpat. Varbūt to vēl var salabot, taču pat viņš to nav pieķēries izdarīt. Protams, ka tas ir padomju paraksts uz cilvēka dvēseles. Tik spilgti atmiņā iesēdies tas laiks, kad teju jebkura prece bija deficītā. 

Šovakar parunāšu par viņa veco Šveices pulksteni, kurš plauktā apputējis un nostāvējis tur kādus 5 gadus. Ja lasījāt citus manus rakstus, tad jau nopratāt, ka pulksteņi ir mana kaislība. Lūk tāpēc nevarēju pieļaut, ka šis Šveices mazulītis putekļu dēļ sabojājas vēl vairāk. Tētis brīnumainā kārtā atļāva man ar šo laikrādi izrīkoties pēc savas labpatikas. Es atradu, ka Rīgā ir tāda vieta, kur iespējams tos labot vai pat nopārdot. 

Pulksteņu uzpirkšana un pārdošana jeb pulksteņu lombards

Pulksteņu lombards skan nedaudz citādi nekā tas tiek pasniegts Baltic Watches pulksteņu servisā. Jā, darbības būtība nemainās – tā ir patērētājam nevajadzīgā pulksteņa uzpirkšana, apmaiņa, tomēr būtiski ir uzsvērt to, ka šajā gadījumā runa iet par augstas klases pulksteņiem. Par kvalitāti un garantēto oriģinalitāti var pārliecināties katrs pats savām acīm Vecrīgā, Jāņa ielā 3, kur lombards pulksteņiem ir pieejams ikvienam apmeklētājam. Skaties un uzzini vairāk šeit

Kā līdz tam nonāca Baltic Watches

Jau vairāk nekā desmit gadus Ģirts Strencis, kurš ir šī centra vadītājs un dibinātājs, par savu kaislību sauc šos mazos smalkos mehānismus, to eleganci un attīstību. Sekojot līdzi visam aktuālajam un atklājot to, ka viņš nav vienīgais, kuram šis ir dzīves aicinājums, viņš izveidoja šo centru, kas ir kā viņa profesionālās dzīves apkopojums, tādā veidā kļūstot par pirmo pulksteņa lombarda īpašnieku Baltijā. Baltic Watches bija pirmais šāda veida tirdzniecības punkts Baltijā, kas ļauj izcelties starp pārējiem šāda tipa uzņēmumiem.

Kā darbojas pulksteņu lombards

Pulksteņa lombards darbojās pa visam vienkārši un tam ir vairāk bonusu nekā sākumā spējam iedomāties. Ar nevajadzīgu, nolietotu vai bojātu rokas pulksteni varam doties uz Baltic Watches centru, kur sagaidīs attiecīgās jomas speciālists. Notiek pulksteņa apskate un tiek izteikts vērtējums. Jāpiebilst, ka centrā strādā tiešām lietpratēji, tādēļ par vērtējumu var nešaubīties. Pēc vērtējuma saņemšanas, pulksteņa lombards vai nu tiek papildināts ar jaunu preci vai arī tā tiek nodota pulksteņmeistara rokās.

Svarīgi zināt, ka pulksteņu atdošanas gadījumā tiek izsniegta tūlītēja atlīdzība. Preci var samainīt pret citu sev tīkamo ar piemaksu no vienas vai otras puses. Jebkura pulksteņa iegādes gadījumā, patērētājam tiek izsniegta garantija, kas darbojās kā drošības spilvens. Es šoreiz šo Breitling pulksteni vienkārši nopārdevu. Nauda mums šoreiz noderēs vairāk. Turklāt tētis sabiedrībā vairs tik bieži neiet, un arī es tādu vīriešu pulksteni nenēsātu. Man bija tā iespēja šo pulksteni samainīt pret kādu sev tīkamu, taču sieviešu pulksteņi šeit nebija īpaši lielā izvēlē, tāpēc nolēmu paturēt naudu.

Augstākā līmeņa speciālisti

Baltic Watches pilna servisa pulksteņu centrs, viennozīmīgi, var lepoties ar stipru un kvalificētu komandu. Saprotot to, ka pulksteņu lombards nebūt nav viegla sfēra, Ģirts savā komandā ir uzaicinājis šādus speciālistus :

  • Ervīns Undelis – galvenais Baltic Watches pulksteņmeistars
  • Imants Jansons – specializējas īpaši sarežģītu mehānismu remontā
  • Staņislavs Nefedovs – nodarbojas ar kvarca mehānisma remontu.

Lai kvalitatīvi veiktu savu darbu un noturētos starp labākajiem, un spētu pulksteņu lombardu klasificēt kā augstu, meistari savas zināšanas ik gadu papildina, dodoties uz Bergeon rūpnīcu Šveices pilsētā Leloklā, lai iepazītos ar jaunākajām tehnoloģijām un inženierijas jaunieguvumiem.

Liels ieguvums

Jebkuram īstam pulksteņu kolekcionāram ir skaidrs, ka šis hobijs prasa lielus materiālos ieguldījumus, līdz ar to ir jābūt stabilam finanšu ziņā. Tomēr pulksteņu lombards sniedz iespēju uz to paraudzīties citādāk. Lai gan tie ir lietoti, tomēr to orģinālā vērtība nebūt nemainās. Tā ir un paliek tieši tāda pati. Un tas 21. gadsimtā ir kaut kas ļoti reti sastopams. Tas ir tāpat kā, piemēram, padomju laikā ražotās vafeļu pannas vai kafijas dzirnaviņas. Tās lietoja mūsu vecāku paaudze, un turpinam lietot arī mēs. Protams, laiks pulksteņu faktisko vērtību nedaudz nolaiž uz leju, tomēr ar laika nolietojumu, prece paliek lētāka un izdevīgāka. Pulksteņu lombards ļauj ietaupīt finanses jebkuram pulksteņu kolekcionāram, kā arī ar drošu sirdi pārdot augstas kvalitātes Šveices rokas pulksteni īstiem lietpratējiem.

Ar svaigu skatu uz “laika zoba” skartām lietām!